Zielona GóraZielona Góra Poniedziałek - Piątek 10:00-18:00 +48 798 971 466
Auto Detailing Zielona Góra
Auto Detailing Zielona Góra
Luksusowa kosmetyka dla aut
Zaufało nam
ponad 170 Klientów | 239 aut
Szybki Kontakt
Rezerwacja w salonie
Autodetailingzg.pl > Czyszczenie i pielęgnacja tapicerki materiałowej

Czyszczenie i pielęgnacja tapicerki materiałowej

Auto detailing Zielona Góra

Czyszczenie i pielęgnacja tapicerki skórzanej
Regularna pielęgnacja kluczem do sukcesu

Nowa tapicerka skórzana nadaje wnętrzu klimatu oraz podnosi zdecydowanie prestiż samochodu. Właśnie …nowa, ponieważ bardzo często zaniedbane poszycie skórzane traci swój wspaniały wygląd, a wyjątkowo zapuszczona i spękana skóra , wręcz odstrasza od wsiadania do samochodu. Kluczem do uniknięcia takiej sytuacji jest regularna i odpowiednia pielęgnacja. Zabieg ten przeprowadzony wyłącznie przy zachowaniu odpowiedniej techniki oraz stosowania produktów dedykowanych dla skóry rekomendujemy przeprowadzać w zależności od odcienia skóry 1 – 3 razy w każdym kwartale roku.

Czy dobór preparatów ma znaczenie?

Auto detailing Zielona Góra

Nie bez znaczenia pozostaje kwestia techniki, narzędzi oraz preparatów jakie używamy podczas pielęgnacji poszycia. Kluczowym jest odpowiednie przygotowanie powierzchni, dobór włosia szczotki do konkretnego typu skóry oraz sama chemia. W naszym studio pracujemy wyłącznie na produktach najwyższej jakości i dobieramy je stosownie do konkretnego przypadku. Na każdy przypadek składa się stopień zabrudzenia, kolor skóry i jej wiek.

Profesionalizm wykonania usługi
Auto detailing Zielona Góra

Warto zadbać, aby pojazd trafił w ręce ekspertów.
Niejednokrotnie pojazdy, w przypadku których została przeprowadzona korekta lakieru, przewyższają standardy, które widzimy w salonach. Współczesne lakiery są znacznie bardziej delikatne i podatne na działanie czynników zewnętrznych niż ich starsze odpowiedniki. Warto je zabezpieczyć i dbać o nie od samego początku, a usługę ich renowacji powierzać jedynie zaufanym firmom.

Nasze usługi

POBIERZ NASZĄ OFERTĘ Zapoznaj się z naszym cennikiem usług.

Bezpłatne konsultacje

Zadzwón i zapytaj o szczegóły usługi, cena, termin wykonania.

+48 / 798 971 466
Napisz do nas

Rezerwacja Terminu

nasza historia

WIERZYMY W NAJWYŻSZĄ JAKOŚC, KTÓRĄ DAJE CIĘŻKA I MĄDRA PRACA.

Starannie wyselekcjonowane kosmetyki samochodowe, odpowiednia technika, sprzęt, nowoczesne rozwiązania – wszystkie te składniki obecne podczas naszej pracy przekładają się na świetny efekt uzyskany w bezpieczny sposób.

Auto detailing to rozbudowany proces pielęgnacji pojazdów, mający na celu doprowadzenie auta do nienagannego stanu wizualnego, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu. Jeśli jesteś fanem swojego auta trafiłeś w idealne miejsce.

Zamów wizytę w naszym salonie

Zawada-Torfowa 2, 66-001 Zielona Góra
Share This
Szybki Kontakt