Zielona GóraZielona Góra Poniedziałek - Piątek 10:00-18:00 +48 798 971 466
Auto Detailing Zielona Góra
Auto Detailing Zielona Góra
Luksusowa kosmetyka dla aut
Zaufało nam
ponad 170 Klientów | 239 aut
Szybki Kontakt
Rezerwacja w salonie
Autodetailingzg.pl > Detailing wnętrza

Detailing wnętrza

Auto detailing Zielona Góra

Detailing wnętrza to nic innego jak szczegółowe czyszczenie wnętrza Twojego pojazdu.

Proces czyszczenia rozpoczynamy od odkurzenia auta z piasku, luźnych zabrudzeń, okruchów, a następnie korzystając z narzędzi pneumatycznych podbijamy i wyciągamy cały kurz z foteli, podłogi i innych powierzchni, w których mógł się zadomowić. Dzięki dobrze odkurzonej powierzchni usuwamy z samochodu mnóstwo roztoczy i bakterii negatywnie wpływających na nasze zdrowie.

Po tak przygotowanym wnętrzu nasza uwaga koncentruje się na miejscach, które jako kierowcy najczęściej dotykamy korzystając z pojazdów – kierownicy, manetek i gałki do zmiany biegów. Znaczna część kierownic to produkty wykonane ze skóry. Do jej wyczyszczenia potrzebujemy, więc środka o znakomitych właściwościach czyszczących, jednocześnie bezpiecznego dla wyrobów skórzanych. Wybierając podstawowy pakiet czyszczenia wnętrza do elementów skórzanych wykorzystujemy środek, który w jednym kroku wyczyści i zabezpieczy czyszczoną powierzchnię.

Kolejny etap to wszystkie elementy tapicerki wykonane z plastiku oraz winylu i tu zaczynamy od wyczyszczenia kratek nawiewu po czym przechodzimy do pozostałych powierzchni. Cały proces z wykorzystaniem odpowiedniej chemii usuwa z wnętrza mnóstwo, bakterii, roztoczy, grzybów oraz kurzu co pozytywnie wpływa na Twoje zdrowie.
Przedstawiona wyżej usługa to wersja podstawowa. Nie zawiera prania tapicerki materiałowej lub czyszczenia tapicerki skórzanej, czy wyczyszczenia wnęki na koło zapasowe – te usługi są w pakiecie rozszerzonym.
Jeśli chcesz wyprać tapicerkę materiałową lub wyczyścić i zaimpregnować tapicerkę skórzaną to usługą, której potrzebujesz, jest kompleksowy detailing wnętrza.

Satysfakcja z podróżowania czystym autem gwarantowana!

Kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu

Auto detailing Zielona Góra

Kompleksowy detailing wnętrza to usługa rozszerzona o pranie tapicerki materiałowej lub czyszczenie tapicerki skórzanej w zależności od wykończenia w Twoim aucie. Wyprać również możemy podsufitkę, podłogę, boczki w drzwiach i materiały w bagażniku. Do prania tapicerki materiałowej wykorzystujemy detergenty adekwatnie do rodzaju zabrudzenia. Piorąc wnętrze samochodu często wykorzystujemy różne środki. Rzadko spotykamy się jedynie z jedną grupą plam. W aucie spotkamy się z: ciężkimi zabrudzeniami (szczególności z tłustymi), krew, plamy po sokach, napojach, rdza, jak i plamy zawierające w sobie białka pochodzące z jedzenia, które spożywamy w trakcie jazdy czy przewozimy.

Tapicerka skórzana wymaga od nas nieco innego podejścia. W przypadku skóry do jej czyszczenia przeznaczone są cleanery o różnej mocy i pH. Comiesięczną pielęgnację wykonywać będziemy za pomocą słabszych środków, z tego względu, że świetnie będą sobie radzić przy regularnym czyszczeniu bez obaw o zniszczenie warstwy ochronnej skóry. Zanim to nastąpi, pierwsze czyszczenie tapicerki skórzanej wykonujemy za pomocą mocniejszego preparatu, aby dokładnie oczyścić skórę i jej porowatą powierzchnię. Następnie tapicerka zostaje zaimpregnowana stosownie do wieku skóry, rodzaju wykorzystanej skóry oraz koloru, na jaki została pomalowana. Do zabezpieczenia stosujemy mleczka, woski, powłoki i utrwalacze.

Kiedy już auto jest odkurzone, a fotele uprane lub wyczyszczone w Twoim pojeździe pozostało nam wyczyścić ekrany, tunel środkowy wraz z konsolą oraz tapicerkę drzwi. W przypadku elementów plastikowych czy winylowych wykonane to zostanie odpowiednimi środkami. Chemia ta jest bezwzględna dla brudu, który znajduje się na tych elementach, jednocześnie jest ona bezpieczna dla czyszczonych powierzchni. Twoje białe napisy na konsoli, czy manetkach mogą spać spokojnie, kiedy trafiają w nasze ręce!

Zdając sobie sprawę z tego jak delikatne są ekrany wewnątrz pojazdu, a już w szczególności powłoka którą wykorzystuje się do ich wykończenia do czyszczenia tych elementów Twojego auta używamy dedykowanych produktów do ekranów oraz wysokiej jakości mikrofibr. Takie połączenie pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa i zminimalizowanie powstania zarysowań, które wpływają negatywnie na estetykę wnętrza pojazdu. Dodatkowo środki te zabezpieczają powierzchnię ekranu, dzięki czemu minimalizujemy powstawanie śladów po palcach.

Profesionalizm wykonania usługi
Auto detailing Zielona Góra

Warto zadbać, aby pojazd trafił w ręce ekspertów.
Niejednokrotnie pojazdy, w przypadku których została przeprowadzona korekta lakieru, przewyższają standardy, które widzimy w salonach. Współczesne lakiery są znacznie bardziej delikatne i podatne na działanie czynników zewnętrznych niż ich starsze odpowiedniki. Warto je zabezpieczyć i dbać o nie od samego początku, a usługę ich renowacji powierzać jedynie zaufanym firmom.

Nasze usługi

POBIERZ NASZĄ OFERTĘ Zapoznaj się z naszym cennikiem usług.

Bezpłatne konsultacje

Zadzwón i zapytaj o szczegóły usługi, cena, termin wykonania.

+48 / 798 971 466
Napisz do nas

Rezerwacja Terminu

nasza historia

WIERZYMY W NAJWYŻSZĄ JAKOŚC, KTÓRĄ DAJE CIĘŻKA I MĄDRA PRACA.

Starannie wyselekcjonowane kosmetyki samochodowe, odpowiednia technika, sprzęt, nowoczesne rozwiązania – wszystkie te składniki obecne podczas naszej pracy przekładają się na świetny efekt uzyskany w bezpieczny sposób.

Auto detailing to rozbudowany proces pielęgnacji pojazdów, mający na celu doprowadzenie auta do nienagannego stanu wizualnego, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu. Jeśli jesteś fanem swojego auta trafiłeś w idealne miejsce.

Zamów wizytę w naszym salonie

Zawada-Torfowa 2, 66-001 Zielona Góra
Share This
Szybki Kontakt