usługi

Oferuję specjalistyczny serwis, dzięki któremu Twój samochód będzie pięknie się prezentował. Zakres moich działań jest szeroki, zapraszam do zapoznania się ze szczegółami różnorodnych ofert.

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną
Powłoka ceramiczna chroni lakier przed kwaśnymi deszczami, promieniowaniem UV, przyklejającymi się owadami i ptasimi odchodami, przez co spowalnia jego starzenie.
Zabezpieczenie pojazdu folią PPF

Folia PPF chroni lakier przed utratą połysku i koloru, a dodatkowo zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nawet na 10 lat.

Polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru przywróci świetny wygląd Twojemu samochodowi. Usuwając rysy, zmatowienia, odbarwienia oraz efekty oksydacji lakieru sprawimy, że Twoje auto wyjedzie z salonu po raz drugi!

Renowacja tapicerki skórzanej

Nowa tapicerka skórzana nadaje wnętrzu klimatu oraz podnosi zdecydowanie prestiż samochodu. Kluczem do uniknięcia takiej sytuacji jest regularna i odpowiednia pielęgnacja. 

Detailing wnętrza

Detailing wnętrza to szczegółowe czyszczenie wnętrza Twojego pojazdu. Usuwamy mnóstwo roztoczy i bakterii negatywnie wpływających zdrowie. Odkurzanie, czyszczenie, pranie, impregnacja, mycie szyb – składniki na idealnie wyczyszczone wnętrze!