Detailing wnętrza

Każdy szczegół dopieszczony w bezpieczny sposób! Bądź bardziej zmotywowany, dzięki czystemu wnętrzu Twojego auta! W końcu porządek sprzyja motywacji i zorganizowaniu.

Czym jest detailingu wnętrza?

To szczegółowy proces czyszczenia, prania, konserwacji i zabezpieczenia wszystkich powierzchni w środku auta. Dzięki wykorzystaniu bezpiecznych i skutecznych kosmetyków masz pewność, że wnętrze Twojego auta długo pozostanie czyste!

Co możesz spotkać we wnętrzu swojego auta?

Brud, bakterie, roztocza, grzyby, tłuszcz – to istotne zagrożenie dla Twojego zdrowia, które nie mają szans w starciu z naszymi preparatami z właściwościami antybakteryjnymi potwierdzonymi badaniami! Jednak samo mycie wnętrza samochodu to nie wszystko. Używając skutecznych preparatów, zaimpregnuję Twoją tapicerkę tak, byś mógł cieszyć się jej czystością i nieskazitelnością na długo. Preparat wzmocni także kolory, które staną się żywe i soczyste. Ponadto, dzięki skutecznym powłokom, wszystkie przyszłe możliwe zabrudzenia będą łatwe do doczyszczenia.

Detailing wnętrza a zwykłe czyszczenie.

Detailing wnętrza od zwykłego czyszczenia na myjni różni się dbałością o każdy materiał, który jest czyszczony. Dobieram odpowiednie szczotki do tapicerki materiałowej, bezpieczne i przetestowane środki, które nie zniszczą twojej tapicerki materiałowej czy skórzanej, a białe napisy nie rozpuszczą się pod wpływem silnej chemii.

Zobacz jak to wygląda:

Przed:

Efekt po:

Przykłady realizacji:

Dlaczego warto zamówić czyszczenie już teraz?

Większość czasu w samochodzie spędzasz w środku. Czyste wnętrze wolne od brudu i bakterii, to więcej zdrowia. Powierzchnie regularnie konserwowane wyglądają jakby świeżo zjechały z linii produkcyjnej

Zabezpieczone powierzchnie to komfort, bo rozlana kawa lub długopis na tapicerce skórzanej nie zostawią po sobie śladu.

Dłużej cieszysz się czystym autem dzięki właściwościom antystatycznym.

Sprawdź pozostałe usługi:

Zabezpieczenie pojazdu folią PPF

Folia PPF chroni lakier przed utratą połysku i koloru, a dodatkowo zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nawet na 10 lat.

Polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru przywróci świetny wygląd Twojemu samochodowi. Usuwając rysy, zmatowienia, odbarwienia oraz efekty oksydacji lakieru sprawimy, że Twoje auto wyjedzie z salonu po raz drugi!

Renowacja tapicerki skórzanej

Nowa tapicerka skórzana nadaje wnętrzu klimatu oraz podnosi zdecydowanie prestiż samochodu. Kluczem do uniknięcia takiej sytuacji jest regularna i odpowiednia pielęgnacja.