Folia PPF

Nie musisz kupować nowego auta, by cieszyć się jego nowym wyglądem. Chcesz mieć ciągle świetnie wyglądający samochód, raz na zawsze zabezpieczony przed rysami, zmatowieniami i utratą połysku?

Folia PPF sprawia, że Twoje auto się nie niszczy i prawie nie brudzi. Odpycha nawet cząsteczki wody, by nie zatrzymywały się na jego powierzchni i nie kusiły rdzy.

Częste mycie skraca życie… lakieru?

Nowe samochody mają coraz cieńsze i delikatniejsze lakiery. Już lekkie przerysowanie czymś twardym zostawia szpecący ślad na karoserii. Dziś nawet myjąc samochód możesz zniszczyć jego delikatny lakier, szczególnie stosując agresywną chemię i twardą wodę.

To paradoks – chcesz by był czysty i ładniej wyglądał, a niszczysz powłokę, która zapewnia mu ładny wygląd. Tak nie może być!

Oto najlepsza ochrona lakieru Twojego samochodu

Dzięki bezbarwnej folii PPF lakier staje się odporny na odpryski, zarysowania, obcierki lub szkody parkingowe. Folia sama się regeneruje – mikrorysy i opryski znikają po pewnym czasie znikają, jakby ich nigdy nie było.

Folia PPF to dodatkowa warstwa ochronna dla lakieru, która choć niewidoczna, jest od niego średnio trzy razy grubsza. Nie tylko chroni, ale jeszcze upiększa Twój samochód. Jak? Przecież jest niewidoczna!

Tak, ale działa jak soczewka – wzmacnia intensywność koloru i jego głębię. Dzięki temu samochód wygląda lepiej niż po wyjeździe z fabryki.

Zobacz jak wygląda folia PPF w trakcie aplikacji i po:

Podczas aplikowania:

Po aplikacji:

Kilka ważnych faktów o folii PPF:

Jest praktycznie niezauważalna po profesjonalnym przycięciu i nałożeniu. (Do minimum ograniczamy cięcie folii na samochodzie).

Nie reaguje z lakierem i jest łatwa do zdjęcia, jeśli tego tylko zechcesz. A lakier pod nią pozostaje jak nowy! To dopiero zrobi wrażenie na kupującym, gdy zdecydujesz się sprzedać swój samochód.

Sama się regeneruje pod wpływem ciepła. Znikają rysy na jej powierzchni i sama staje się jak nowa. Wystarczy słoneczny letni dzień.

Nie musisz płacić tysięcy złotych za lakierowanie uszkodzonych elementów, a grubość lakieru pozostanie na poziomie fabrycznym na całym samochodzie – nie będzie się do czego przyczepić przy ewentualnej sprzedaży.
Ułatwia mycie i czyszczenie samochodu. Brud szybko schodzi, a owady nie przyklejają się już tak mocno do maski.
Chroni przed rdzą, bo sprawia, że woda nie trzyma się karoserii i samoczynnie po nie spływa.
Chroni lakier zimą przed solą i innymi chemikaliami, którymi drogowcy posypują ulice.
Gwarancja 10 lat spokoju – tyle czasu będzie chronić Twój samochód.

Przykłady realizacji:

Chcesz trochę zaoszczędzić?

Rozumiesz, że najlepsza ochrona lakieru wiąże się z odpowiednią ceną? A co, gdy nie zechcesz aż tyle wydać na ochronę samochodu?
Proponuję wtedy wersję hybrydową ochrony – folia na elementach najbardziej podatnych na uszkodzenia (maska, zderzak, błotniki, lusterka, lampy). A na reszcie powłoka ceramiczna, która jest tańsza niż folia.

Dlaczego warto zamówić ochronę już teraz?

Goły lakier Twojego samochodu może w każdej chwili zostać uszkodzony. Renowacja lakieru może się okazać bardzo kosztowna, a w niektórych przypadkach defektów nie da się usunąć i trzeba wymieniać cały element. Im szybciej zabezpieczysz swój samochodów, tym lepiej.

Sprawdź pozostałe usługi:

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną
Powłoka ceramiczna chroni lakier przed kwaśnymi deszczami, promieniowaniem UV, przyklejającymi się owadami i ptasimi odchodami, przez co spowalnia jego starzenie.
Polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru przywróci świetny wygląd Twojemu samochodowi. Usuwając rysy, zmatowienia, odbarwienia oraz efekty oksydacji lakieru sprawimy, że Twoje auto wyjedzie z salonu po raz drugi!

Renowacja tapicerki skórzanej

Nowa tapicerka skórzana nadaje wnętrzu klimatu oraz podnosi zdecydowanie prestiż samochodu. Kluczem do uniknięcia takiej sytuacji jest regularna i odpowiednia pielęgnacja.