Polerowanie lakieru

Wypolerowany samochód wygląda lepiej niż przy wyjeździe z salonu. Lakier odzyskuje głębię koloru, a połysk jest na poziomie, obok którego nie da się przejść obojętnie. Nie musisz kupować nowego samochodu, by cieszyć się jego nowym wyglądem.

Jeśli Twój samochód stracił blask, a w pełnym słońcu wygląda tak, jakby pająk utkał na nim sieć, to usługa polerowania lakieru jest dla Ciebie! Samochód po korekcie lakieru wygląda niesamowicie.

Jak to się stało, że mój samochód piękny i błyszczący stracił połysk?

Samochody w Polsce nie mają lekko – w zimę sól drogowa i chemia oraz duża wilgotność, a w lato promieniowanie UV, ptasie odchody i owady, które zrobiły sobie cmentarzysko na masce Twojego auta.

Do tego każde mycie, które zostawia po sobie okrągłe rysy (z początku niewinne, z czasem patrząc na lakier w słońcu nie możesz uwierzyć jak to się stało) i ślady po twardej wodzie.

Na szczęście większość z tych defektów to powierzchowne uszkodzenia wierzchniej warstwy lakieru bezbarwnego. Polerowanie usuwając te defekty sprawi, że Twój samochód będzie wyglądał jak nowy.

Jakie defekty pozwala usunąć z lakieru polerowanie?

Polerowanie usuwa rysy, ślady po twardej wodzie oraz miejscowe zmatowienia powstałe po owadach, soli drogowej i niewłaściwej pielęgnacji.

Korekta jednoetapowa czy dwuetapowa?

Przyjedź do mnie na darmowe oględziny, gdzie pokażę Ci jak wygląda uzyskany efekt w zależności od ilości etapów. Do tego oglądając Twoje auto na żywo doradzę jaki zakres będzie najlepszy dla Ciebie!

Zobacz jak to wygląda:

Przed polerowaniem:

Po polerowaniu:

Kilka ważnych faktów o polerowaniu:

Polerowanie jest procesem mechanicznego usuwania defektów oraz zarysowań z powierzchni samochodu.
Polerowanie lakieru i odpowiednia pielęgnacja są kluczowe do utrzymania wyglądu i wartości samochodu.
Istnieją różne rodzaje polerowania, w zależności od stopnia uszkodzenia lakieru.
Polerowanie warto zlecić profesjonalistom, aby uniknąć potencjalnego uszkodzenia powierzchni i zapewnić lepsze efekty.
Polerowanie poprzedzone jest stosownym przygotowaniem, podczas którego auto jest myte i usuwane są wszelkie zanieczyszczenia.
Polerowanie lakieru to proces bezpieczny.
Polerowanie lakieru to inwestycja, która zapewni długotrwały i atrakcyjny wygląd samochodu.

Przykłady realizacji:

Skuteczna oraz bezpieczna technika.

W dobie obecnych możliwości produktowych oraz sprzętowych, wykorzystuję maksymalnie ten potencjał do uzyskania najwyższej jakości w bezpieczny sposób. Moje techniki to lata zbierania informacji oraz doświadczenia nie tylko na krajowej scenie detailigu, lecz przede wszystkim jest to wiedza czerpana od pionierów tejże dziedziny zza oceanu.
Wykorzystywane przeze mnie produkty do korekty lakieru nie posiadają w swoim składzie sylikonów, które mogą zakrywać rysy! Stawiam na jakość, dzięki czemu efekt jest trwały.

Dlaczego warto skorzystać z polerowania już teraz?

Odświeżenie i nadanie połysku lakierowi sprawi, że Twój samochód zyska drugie życie! Sprawdź także inne usługi, takie jak detailingu wnętrza, gdzie dbamy o tapicerkę, elementy gumowe i plastikowe wewnątrz Twojego samochodu. A jeśli interesuje Cię zabezpieczenie lakieru to przeczytaj o powłokach ceramicznych i bezbarwnej folii ochronnej PPF.

Sprawdź pozostałe usługi:

Zabezpieczenie pojazdu folią PPF

Folia PPF chroni lakier przed utratą połysku i koloru, a dodatkowo zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nawet na 10 lat.

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną
Powłoka ceramiczna chroni lakier przed kwaśnymi deszczami, promieniowaniem UV, przyklejającymi się owadami i ptasimi odchodami, przez co spowalnia jego starzenie.
Renowacja tapicerki skórzanej

Nowa tapicerka skórzana nadaje wnętrzu klimatu oraz podnosi zdecydowanie prestiż samochodu. Kluczem do uniknięcia takiej sytuacji jest regularna i odpowiednia pielęgnacja.