Powłoka ceramiczna

Chcesz zachować trwały połysk nowości, który trwa i trwa i nie przestaje zachwycać właściciela oraz oglądających się za samochodem na ulicy?
Pięknie błyszczący samochód, którego mycie jest szybkie i łatwe, a po nim auto wygląda lepiej niż po wyjeździe z salonu jest w zasięgu Twojej ręki.
Zabezpieczenie powłoką ceramiczną zwiększa śliskość i twardość lakieru, dzięki czemu na dłużej zachowuje swój wygląd i właściwości ochronne.

Zneutralizuj 5 czynników niszczących lakier Twojego samochodu

Cieniutka powłoka lakieru decyduje o wartości samochodu w Twoich oczach i ewentualnych nabywców. Utrata połysku i zmatowienie lakieru sprawiają, że najlepszy samochód zaczyna wyglądać blado i nieciekawie.

Co niszczy Twój lakier?

Zobacz jak to wygląda:

Przed aplikacją powłoki:

Po aplikacji powłoki:

Kilka ważnych faktów o powłoce ceramicznej:

Niewidzialna warstwa powłoki sprawia, że lakier nabiera szklistości a powłoka podkręca głębię koloru (efekt lustra na lakierze).

Ułatwia mycie i czyszczenie samochodu. Odpowiedzialny jest za to efekt hydrofobowy oraz uszczelniony lakier, który odpycha wodę i brud. Efekt po myciu na myjni bezdotykowej, nie odbiega od mycia ręcznego.
Chroni przed rdzą, bo powłoka hydrofobowa sprawia, że woda nie trzyma się karoserii i samoczynnie po niej spływa.
Chroni lakier zimą przed solą i innymi chemikaliami, którymi drogowcy posypują ulice.
Ty decydujesz o czasie ochrony. Możesz wybrać powłokę roczną, trzyletnią lub pięcioletnią.

Przykłady realizacji:

Chcesz jeszcze lepiej zabezpieczyć samochód?

Powłoka ceramiczna chroni lakier prawie tak dobrze, jak folia. Różnica jest tylko taka, że folia daje też ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, przez co jest dużo droższa.
Jeśli chcesz dodatkowo zabezpieczyć elementy najbardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne (maska, zderzak, błotniki, lusterka, lampy) proponuję wersję hybrydową – na nich folia, na reszcie powłoka ceramiczna.

Dlaczego warto zamówić ochronę już teraz?

Goły lakier Twojego samochodu może w każdej chwili zostać uszkodzony. Renowacja lakieru może się okazać bardzo kosztowna, a w niektórych przypadkach defektów nie da się usunąć i trzeba wymieniać cały element. Im szybciej zabezpieczysz swój samochodów, tym lepiej.
A na najczęściej zadawane pytania dotyczące powłoki ceramicznej odpowiadam na moim kanale YouTube.

Sprawdź pozostałe usługi:

Zabezpieczenie pojazdu folią PPF

Folia PPF chroni lakier przed utratą połysku i koloru, a dodatkowo zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nawet na 10 lat.

Polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru przywróci świetny wygląd Twojemu samochodowi. Usuwając rysy, zmatowienia, odbarwienia oraz efekty oksydacji lakieru sprawimy, że Twoje auto wyjedzie z salonu po raz drugi!

Renowacja tapicerki skórzanej

Nowa tapicerka skórzana nadaje wnętrzu klimatu oraz podnosi zdecydowanie prestiż samochodu. Kluczem do uniknięcia takiej sytuacji jest regularna i odpowiednia pielęgnacja.