Renowacja tapicerki skórzanej

Tapicerka skórzana w Twoim aucie znowu może wyglądać jak nowa! Zobacz co mogę zrobić z skórą zanim zaczniesz szukać nowych elementów.

Odpowiednia technika i najlepsze produkty na rynku to rok gwarancji na wykonaną usługę!

Odnowiona tapicerka skórzana Twojego auta odzyska dawną świetność, a Ty nie będziesz już patrzył na zniszczoną i brzydko wyglądającą skórę.

Ta usługa jest dla właścicieli samochodów z tapicerką skórzaną, która jest zniszczona. Z renowacją tapicerki skórzanej jest jak z remontem domu. Przyjemnie jest przebywać w świeżym i dobrze wykończonym mieszkaniu.

Renowacja tapicerki skórzanej to:

Kilka ważnych faktów o renowacji tapicerki skórzanej:

Każda tapicerka podczas użytkowania traci swój blask, pojawiają się otarcia, pęknięcia, rozchodzi się struktura co jest naturalną konsekwencją mijającego czasu.
Renowacja pozwoli zahamować lub cofnąć ten proces przez odpowiednią pielęgnację, naprawę i malowanie.
Wyłącznie skóra naturalna podlega renowacji. Skóra sztuczna podlega wymianie tapicerskiej, a ja mogę ją wyłącznie pomalować.

Element po renowacji wygląda i zachowuje się jak fabryczny.

Kluczowym elementem jest odpowiednia pielęgnacja po wykonanej renowacji. W celu zachowania świetnej kondycji naprawianego elementu, jak i całej tapicerki bezwzględnie unikaj kontaktu skóry z wodą, kremami, balsamami, środkami na bazie alkoholu, tłuszczem, a nawet chusteczki nawilżane dla dzieci.

Im dłużej odwlekasz renowację skór w swoim aucie, tym krócej w pełni cieszysz się z jazdy nim.

Sprawdź pozostałe usługi:

Zabezpieczenie pojazdu folią PPF

Folia PPF chroni lakier przed utratą połysku i koloru, a dodatkowo zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nawet na 10 lat.

Polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru przywróci świetny wygląd Twojemu samochodowi. Usuwając rysy, zmatowienia, odbarwienia oraz efekty oksydacji lakieru sprawimy, że Twoje auto wyjedzie z salonu po raz drugi!

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną
Powłoka ceramiczna chroni lakier przed kwaśnymi deszczami, promieniowaniem UV, przyklejającymi się owadami i ptasimi odchodami, przez co spowalnia jego starzenie.