Zielona GóraZielona Góra Poniedziałek - Piątek 10:00-18:00 +48 798 971 466
Auto Detailing Zielona Góra
Auto Detailing Zielona Góra
Luksusowa kosmetyka dla aut
Zaufało nam
ponad 170 Klientów | 239 aut
Szybki Kontakt
Rezerwacja w salonie

Polerowanie lakieru Zielona Góra. Polerowanie lakieru przywróci świetny wygląd Twojemu samochodowi. Usuwając rysy, zmatowienia, odbarwienia oraz efekty oksydacji lakieru sprawimy, że Twoje auto wyjedzie z salonu po raz drugi!

Autodetailingzg.pl > Polerowanie lakieru Zielona Góra

Polerowanie lakieru Zielona Góra

Polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru przywróci świetny wygląd Twojemu samochodowi. Usuwając rysy, zmatowienia, odbarwienia oraz efekty oksydacji lakieru sprawimy, że Twoje auto wyjedzie z salonu po raz drugi!

Polerowanie to czynność pozwalająca w ogromnym stopniu poprawić kondycję lakieru samochodu, bez konieczności jego lakierowania. Rysy powstałe w wyniku niewłaściwego mycia, przebarwienia lub hologramy potrafią mocno nadszarpnąć jego wizerunek. Chętnie spojrzymy na Twój lakier i zaproponujemy korektę, która przyniesie wyczekiwane rezultaty.

Profesjonalnie przeprowadzone usuwanie rys z lakieru to proces bezpieczny, a osiągnięty efekt jest długotrwały.

Polerowanie lakieru wyciąga blask oraz głębię koloru karoserii.

Polerowanie lakieru Zielona Góra

Wycena usług
Świeży lakier
1 etapowa korekta lakieru
2 etapowa korekta lakieru
3 etapowa korekta lakieru

OD 640 PLN BRUTTO

Polerowanie lakieru pastą 3w1 – poleruje, nabłyszcza, zabezpiecza. Świeży lakier uzyskany w jednym kroku. Usługa ta pozwoli usunąć efekt utleniania się lakieru, drobne rysy, ślady po twardej wodzie dzięki czemu lakier Twojego pojazdu odzyska świetny wygląd! Trwałość sealantu, który w paście służy do zabezpieczenia to 3 miesiące (po tym okresie warto zaaplikować wosk twardy, w celu odświeżenia warstwy zabezpieczającej). W skład usługi wchodzi mycie detailingowe, osuszanie, glinkowanie, polerowanie, mycie szyb.

OD 899 PLN NETTO – 1105 PLN BRUTTO

One step to odświeżenie lakieru wykonane w jednym kroku – pozbycie się zmatowień i do 60% mikrorys w lakierze. W skład usługi wchodzi: mycie detailingowe, dekontaminacja lakieru, deironizacja, glinkowanie, polerowanie, mycie szyb oraz aplikacja twardego wosku.

OD 1299 PLN NETTO – OD 1597 PLN BRUTTO

Dwu etapowa korekta lakieru to usługa sprawdzająca się najlepiej w przypadku pojazdów wykorzystywanych do poruszania się na co dzień. Renowacja dzięki zastosowaniu systemu dwóch kroków (cięcia i wykończenia lakieru) pozwala na pozbycie się zmatowień do 85%. W skład usługi wchodzi mycie detailingowe, dekontaminacja lakieru, deironizacja, glinkowanie, polerowanie dwuetapowe, mycie szyb, aplikacja wosku twardego.

Od 1999 PLN NETTO – OD 2458 PLN BRUTTO

Trzy etapowa korekta lakieru to nic innego jak jego pełna renowacja – pozbycie się zmatowień i do 99% rys na lakierze. W procesie tym sięgamy do szlifowania lakieru w najbardziej porysowanych miejscach, dzięki czemu uzyskujemy idealną powierzchnię wolną od rys. W skład usługi wchodzi: mycie detailingowe, dekontaminacja lakieru, deironizacja, glinkowanie, szlifowanie oraz polerowanie lakieru, mycie szyb i aplikację twardego wosku.

Korekta lakieru

Auto detailing Zielona Góra

Utracony kolor spowodowany jest oksydacją (utlenianiem) się lakieru w wyniku promieniowania UV, śladami po twardej wodzie, czy owadach w przedniej części pojazdu. Dodatkowo zanieczyszczenie powietrza, które opada na nasze samochody wraz z deszczami, również nie wpływa najlepiej na wygląd naszego auta. Zima z kolei to okres kiedy na lakier negatywnie oddziałuje sól drogowa. Do zmatowienia lakieru przyczyniamy się też sami. Za każdym razem, kiedy myjemy i osuszamy nasze auta, zostawiamy na lakierze ślad w postaci mikrorys. Rysy te nazywane też rysami eksploatacyjnymi szczególnie widoczne są w słoneczną pogodę. Wtedy pokazują się nam  okrągłe zarysowania na całej powierzchni lakieru.

Korekta lakieru pozwoli na usunięcie defektów, które psują efekt wizualny i pozwoli cieszyć Ci się lśniącym autem. Jest to proces czasochłonny poprzedzony odpowiednim przygotowaniem pojazdu. Wszystkie zabrudzenia zostają usunięte w procesie mycia detailingowego i glinkowania.

Profesionalizm wykonania usługi
Auto detailing Zielona Góra

Warto zadbać, aby pojazd trafił w ręce ekspertów.

Niejednokrotnie pojazdy, w przypadku których została przeprowadzona korekta lakieru, przewyższają standardy, które widzimy w salonach. Współczesne lakiery są znacznie bardziej delikatne i podatne na działanie czynników zewnętrznych niż ich starsze odpowiedniki. Warto je zabezpieczyć i dbać o nie od samego początku, a usługę ich renowacji powierzać jedynie zaufanym firmom.

Skuteczna oraz bezpieczna technika.

W dobie obecnych możliwości produktowych oraz sprzętowych, wykorzystujemy maksymalnie ten potencjał do uzyskania najwyższej jakości w bezpieczny sposób. Nasze techniki to lata zbierania informacji oraz doświadczenia nie tylko na krajowej scenie detailigu, lecz przede wszystkim jest to wiedza czerpana od pionierów tejże dziedziny zza oceanu. Wykorzystywane w naszym studio produkty do korekty lakieru nie posiadają w swoim składzie sylikonów, które mogą zakrywać rysy! Stawiamy na jakość, dzięki czemu efekt przez nas uzyskany jest trwały. W przypadku polerowania przez aplikacją powłoki ceramicznej czy innej formy zabezpieczenia, stosujemy najbardziej zaawansowane na rynku nano-powierzchniowe podkłady – wykorzystujące technologię mikrosfer zatopionych w żelu. Dla Ciebie jako klienta oznacza to, że polerowana warstwa lakieru jest bezpieczna, a uzyskany efekt wizualny jest dużo lepszy niż w przypadku korzystania z tradycyjnych past.

Nasze usługi

POBIERZ NASZĄ OFERTĘ Zapoznaj się z naszym cennikiem usług.

Bezpłatne konsultacje

Zadzwón i zapytaj o szczegóły usługi, cena, termin wykonania.

+48 / 798 971 466
Napisz do nas

Rezerwacja Terminu

nasza historia

WIERZYMY W NAJWYŻSZĄ JAKOŚC, KTÓRĄ DAJE CIĘŻKA I MĄDRA PRACA.

Starannie wyselekcjonowane kosmetyki samochodowe, odpowiednia technika, sprzęt, nowoczesne rozwiązania – wszystkie te składniki obecne podczas naszej pracy przekładają się na świetny efekt uzyskany w bezpieczny sposób.

Auto detailing to rozbudowany proces pielęgnacji pojazdów, mający na celu doprowadzenie auta do nienagannego stanu wizualnego, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu. Jeśli jesteś fanem swojego auta trafiłeś w idealne miejsce.

Zamów wizytę w naszym salonie

Zawada-Torfowa 2, 66-001 Zielona Góra
Share This
Szybki Kontakt