Zielona GóraZielona Góra Poniedziałek - Piątek 10:00-18:00 +48 798 971 466
Auto Detailing Zielona Góra
Auto Detailing Zielona Góra
Luksusowa kosmetyka dla aut
Zaufało nam
ponad 170 Klientów | 239 aut
Szybki Kontakt
Rezerwacja w salonie
Autodetailingzg.pl > Renowacja tapicerki skórzanej

Renowacja tapicerki skórzanej

Auto detailing Zielona Góra

Renowacja tapicerki skórzanej
Kiedy należy podjąć decyzję o renowacji poszycia skórzanego ?
Skóra w samochodzie narażona jest na tarcie wynikające z eksploatacji samochodu. W zależności od tego w jaki sposób i jak często poddawana jest pielęgnacji, można ten proces opóźnić lub przyspieszyć. Przychodzi jednak moment, w którym należy wykonać naprawę, ponieważ brak tej naprawy będzie skutkować trwałym uszkodzeniem poszycia skórzanego. Renowację zalecamy przeprowadzić już w momencie, w którym widzimy ścieranie się barwnika (kiedy skóra jest wyczyszczona), ponieważ na tym etapie renowacja jest trwała jak fabryczny lakier. Czas jaki upłynie od momentu powstania defektu, będzie determinować o ile mniej trwała ta renowacja będzie.
Na czym polega renowacja poszycia skórzanego?
Proces renowacji poszycia skórzanego polega na przywróceniu skórze oryginalnego wyglądu. Powierzchnia zostaje najpierw odpowiednio przygotowana, kolor zostaje dobrany do konkretnego przypadku, a następnie aplikowany jest lakier zabezpieczający (który jednocześnie determinuje poziom połysku).

Jak przebiega proces renowacji tapicerki skórzanej?

Auto detailing Zielona Góra

Po pierwsze diagnoza konkretnego przypadku. Na tym etapie ustalamy, czy w danym przypadku zasadne jest przeprowadzenie renowacji. Informujemy o szacowanym koszcie i omawiamy szczegóły procesu.

Po drugie przygotowanie powierzchni i dobór lakieru. Kiedy kosztorys został zaakceptowany przechodzimy do przygotowania powierzchni (unikamy wszelkich szpachli, które w rzeczywistości są bardzo mało trwałe i często negatywnie odbijają się na wyglądzie końcowym renowacji). Dobieramy kolor i malujemy.

Po trzecie zabezpieczenie i impregnacja. Proces renowacji kończy zabezpieczenie lakierem ochronnym, a po 8 godzinach wykonujemy impregnację poszycia, dzięki czemu powierzchnia od razu zostaje przygotowana do użytkowania.

Odpowiednia i regularna pielęgnacja kluczem do sukcesu
Krytyczną kwestią pozostaje sposób w jaki poddajemy skórę pielęgnacji. Bardzo niedoceniony pozostaje fakt, że skóra w samochodzie, jak również skóra naszego ciała wymaga regularnej pielęgnacji. W zależności jak bardzo jasna jest to skóra, polecamy wykonywać ten zabieg nawet 1 raz w miesiącu (dotyczy odcieni jasnych). Zabieg pielęgnacji powinien być przeprowadzony z wykorzystaniem wyłącznie produktów dedykowanych dla poszycia skórzanego. Nie tylko technika, ale również jakość produktów użytych do tego zabiegu, będzie miała wpływ na trwałość tapicerki.

Profesionalizm wykonania usługi
Auto detailing Zielona Góra

Warto zadbać, aby pojazd trafił w ręce ekspertów.
Niejednokrotnie pojazdy, w przypadku których została przeprowadzona korekta lakieru, przewyższają standardy, które widzimy w salonach. Współczesne lakiery są znacznie bardziej delikatne i podatne na działanie czynników zewnętrznych niż ich starsze odpowiedniki. Warto je zabezpieczyć i dbać o nie od samego początku, a usługę ich renowacji powierzać jedynie zaufanym firmom.

Nasze usługi

POBIERZ NASZĄ OFERTĘ Zapoznaj się z naszym cennikiem usług.

Bezpłatne konsultacje

Zadzwón i zapytaj o szczegóły usługi, cena, termin wykonania.

+48 / 798 971 466
Napisz do nas

Rezerwacja Terminu

nasza historia

WIERZYMY W NAJWYŻSZĄ JAKOŚC, KTÓRĄ DAJE CIĘŻKA I MĄDRA PRACA.

Starannie wyselekcjonowane kosmetyki samochodowe, odpowiednia technika, sprzęt, nowoczesne rozwiązania – wszystkie te składniki obecne podczas naszej pracy przekładają się na świetny efekt uzyskany w bezpieczny sposób.

Auto detailing to rozbudowany proces pielęgnacji pojazdów, mający na celu doprowadzenie auta do nienagannego stanu wizualnego, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu. Jeśli jesteś fanem swojego auta trafiłeś w idealne miejsce.

Zamów wizytę w naszym salonie

Zawada-Torfowa 2, 66-001 Zielona Góra
Share This
Szybki Kontakt