Zielona GóraZielona Góra Poniedziałek - Piątek 10:00-18:00 +48 798 971 466
Auto Detailing Zielona Góra
Auto Detailing Zielona Góra
Luksusowa kosmetyka dla aut
Zaufało nam
ponad 170 Klientów | 239 aut
Szybki Kontakt
Rezerwacja w salonie
Autodetailingzg.pl > Zabezpieczanie szyb powłoką hydrofobową

Zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową (niewidzialna wycieraczka)

Auto detailing Zielona Góra

Słaba widoczność podczas deszczu

Obfity deszcz to poważne utrudnienie dla kierowcy. Zalegająca na szybach i lusterkach woda znacznie zmniejsza widoczność, a często powoduje ich parowanie. To stwarza bezpośrednie zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego, a ryzyko stłuczki czy poważnego wypadku znacząco rośnie. Powłoka hydrofobowa w tym wypadku działa jak niewidzialna wycieraczka (tak też nazywane są tego rodzaju preparaty). Małe kropelki wody niemal od razu spływają ze szklanych powierzchni. Z powłoką hydrofobową na szybach podróżowanie w deszczu jest równie komfortowe i bezpieczne, co podczas bezdeszczowej pogody.

Aplikacja powłoki na szybę czołową
Aplikacja powłoki na wszystkie szyby

Aplikacja powłoki na szybę czołową: 300 PLN

Aplikacja powłoki na wszystkie szyby: 500 PLN

Uciążliwa konieczność skrobania szyb w zimie

Auto detailing Zielona Góra

W zimie – przy ujemnej temperaturze – wilgoć szybko zamienia się w szron czy lód. W mroźne dni na szybach i lusterkach samochodu tworzy się lodowa warstwa. Przed wyjazdem trzeba więc zaangażować do pracy skrobaczkę. Im zimniej, tym skrobanie szyb staje się coraz bardziej uciążliwe, czasochłonne i wyczerpujące. Powłoka hydrofobowa w pewnym stopniu chroni szyby i lusterka przed zamarzaniem. Oczywiście nadal mogą pokrywać się lodem, ale jego warstwa jest znacznie cieńsza i słabiej przylega do powierzchni. Wystarczy kilka nawet niespecjalnie energicznych ruchów i można ruszać w drogę.

Powłoka ceramiczna na szyby z efektem hydrofobowym sprawia, że woda oraz zabrudzenia spływają po szybie poprawiając widoczność oraz ograniczając konieczność używania wycieraczek podczas jazdy. Powłoka do szyb to gwarancja doskonałej przejrzystości oraz bezpieczeństwa w każdych warunkach pogodowych.
Powłoka na szyby czyli tak zwana niewidzialna wycieraczka, ogranicza zużycie wycieraczek mechanicznych a także powoduje szybki i efektowny zrzut zanieczyszczeń który trwa nawet do 2 lat od aplikacji. Dzięki swoim właściwościom powłoka powoduje, że czyszczenie szyby jest proste i przyjemne.

  • Mocny efekt kropelkowania na szybach
  • Szybkie zrzut wody oraz zanieczyszczeń podczas jazdy
  • Ograniczenie zużycia wycieraczek mechanicznych
  • Wysoka trwałość do 2 lat lub 30.000km
  • Poprawa przejrzystości szyby – poprawa bezpieczeństwa w każdych warunkach
Profesionalizm wykonania usługi
Auto detailing Zielona Góra

Warto zadbać, aby pojazd trafił w ręce ekspertów.
Niejednokrotnie pojazdy, w przypadku których została przeprowadzona korekta lakieru, przewyższają standardy, które widzimy w salonach. Współczesne lakiery są znacznie bardziej delikatne i podatne na działanie czynników zewnętrznych niż ich starsze odpowiedniki. Warto je zabezpieczyć i dbać o nie od samego początku, a usługę ich renowacji powierzać jedynie zaufanym firmom.

Nasze usługi

POBIERZ NASZĄ OFERTĘ Zapoznaj się z naszym cennikiem usług.

Bezpłatne konsultacje

Zadzwón i zapytaj o szczegóły usługi, cena, termin wykonania.

+48 / 798 971 466
Napisz do nas

Rezerwacja Terminu

nasza historia

WIERZYMY W NAJWYŻSZĄ JAKOŚC, KTÓRĄ DAJE CIĘŻKA I MĄDRA PRACA.

Starannie wyselekcjonowane kosmetyki samochodowe, odpowiednia technika, sprzęt, nowoczesne rozwiązania – wszystkie te składniki obecne podczas naszej pracy przekładają się na świetny efekt uzyskany w bezpieczny sposób.

Auto detailing to rozbudowany proces pielęgnacji pojazdów, mający na celu doprowadzenie auta do nienagannego stanu wizualnego, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu. Jeśli jesteś fanem swojego auta trafiłeś w idealne miejsce.

Zamów wizytę w naszym salonie

Zawada-Torfowa 2, 66-001 Zielona Góra
Share This
Szybki Kontakt