Zielona GóraZielona Góra Poniedziałek - Piątek 10:00-18:00 +48 798 971 466
Auto Detailing Zielona Góra
Auto Detailing Zielona Góra
Luksusowa kosmetyka dla aut
Zaufało nam
ponad 170 Klientów | 239 aut
Szybki Kontakt
Rezerwacja w salonie
Autodetailingzg.pl > Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną

Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną

Auto detailing Zielona Góra

Większości kierowców wydaje się, że samo umycie felg, nawet przeznaczonymi do tego środkami sprawi, że obręcze będą już zawsze błyszczeć. Nic bardziej mylnego! Umycie i wyczyszczenie felg, to tylko pierwszy etap na drodze do długotrwałego błysku. I jeżeli chcemy, by świeżo umyte i wyczyszczone felgi bardzo długo powodowały efekt „wow” zarówno u nas, jak i u innych kierowców, powinniśmy zabezpieczyć je bezpośrednio po umyciu.

Zabezpieczenie felgi jest bardzo ważne. Felgi to nie tylko podstawowy element wyposażenia auta, bez którego nie dałoby się jeździć. To również coraz częściej wizytówka samochodu, która na co dzień musi „walczyć” z brudem, deszczem, solą, błotem i kurzem. Jednak najczęściej na felgach osadza się nie tylko błoto oraz kurz z jezdni, ale też drobne, rozgrzane opiłki z okładzin klocków hamulcowych, które potrafią bardzo zawzięcie przywrzeć „na gorąco” do lakieru felgi. Tak zapieczony, uporczywy brud trudno później usunąć. Zabezpieczenie felgi ułatwi jej późniejsze mycie.

Roczne zabezpiecznie felg
Pięcio letnie zabezpiecznie felg

Aplikacja rocznej powłoki G238 na 4 felgi. Cena obejmuje przygotowanie felg –  umycie, dekontaminację (usunięcie smoły oraz zabrudzeń metalicznych, pochodzących z układu hamulcowego) oraz odtłuszczenie i aplikację powłoki – 399 PLN netto/ komplet

Aplikacja powłoki Pyro o trwałości do 5 lat, odpornej na wysoką temperaturę. Opcja zalecana do pojazdów sportowych na 4 felgi. Cena obejmuje przygotowanie felg –  umycie, dekontaminację (usunięcie smoły oraz zabrudzeń metalicznych, pochodzących z układu hamulcowego) oraz odtłuszczenie i aplikację powłoki – 699 PLN netto/ komplet

Ochrona felg samocodowych

Auto detailing Zielona Góra

Powłoka ceramiczna tworzy na felgach dodatkową, śliską barierę ochronną, która znacząco ogranicza przywieranie brudu i ułatwia bieżące mycie.
Warstwa powłoki potęguje połysk i zapewnia trwałą ochronę dzięki podwyższonej odporności na wysoką temperaturę. Ochrona może być aplikowana na każdy rodzaj felg, a także lakierowane zaciski hamulców.

Profesionalizm wykonania usługi
Auto detailing Zielona Góra

Warto zadbać, aby pojazd trafił w ręce ekspertów.
Niejednokrotnie pojazdy, w przypadku których została przeprowadzona korekta lakieru, przewyższają standardy, które widzimy w salonach. Współczesne lakiery są znacznie bardziej delikatne i podatne na działanie czynników zewnętrznych niż ich starsze odpowiedniki. Warto je zabezpieczyć i dbać o nie od samego początku, a usługę ich renowacji powierzać jedynie zaufanym firmom.

Nasze usługi

POBIERZ NASZĄ OFERTĘ Zapoznaj się z naszym cennikiem usług.

Bezpłatne konsultacje

Zadzwón i zapytaj o szczegóły usługi, cena, termin wykonania.

+48 / 798 971 466
Napisz do nas

Rezerwacja Terminu

nasza historia

WIERZYMY W NAJWYŻSZĄ JAKOŚC, KTÓRĄ DAJE CIĘŻKA I MĄDRA PRACA.

Starannie wyselekcjonowane kosmetyki samochodowe, odpowiednia technika, sprzęt, nowoczesne rozwiązania – wszystkie te składniki obecne podczas naszej pracy przekładają się na świetny efekt uzyskany w bezpieczny sposób.

Auto detailing to rozbudowany proces pielęgnacji pojazdów, mający na celu doprowadzenie auta do nienagannego stanu wizualnego, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu. Jeśli jesteś fanem swojego auta trafiłeś w idealne miejsce.

Zamów wizytę w naszym salonie

Zawada-Torfowa 2, 66-001 Zielona Góra
Share This
Szybki Kontakt