Zielona GóraZielona Góra Poniedziałek - Piątek 10:00-18:00 +48 798 971 466
Auto Detailing Zielona Góra
Auto Detailing Zielona Góra
Luksusowa kosmetyka dla aut
Zaufało nam
ponad 170 Klientów | 239 aut
Szybki Kontakt
Rezerwacja w salonie
Autodetailingzg.pl > Zabezpieczenie pojazdu folią ochronną

Zabezpieczenie lakieru bezbarwnymi foliami ochronnymi

Auto detailing Zielona Góra

Folia ochronna PPF do karoserii samochodowej – to innowacyjne i aktualnie NAJLEPSZE rozwiązanie dla ochrony Twojego auta.

Bezbarwna folia ochronna to innowacyjny produkt, który zrewolucjonizował branżę motoryzacyjną i wzbogacił ją o rozwiązanie, jakiego nie było na rynku nigdy wcześniej. Folia ochronna PPF tworzy na powierzchni samochodu dyskretną, niemal niewidoczną warstwę zabezpieczającą, która stanowi ochronę przed różnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zanieczyszczenia drogowe, które mogą przyczyniać się do korozji blach czy też uszkodzenia mechaniczne. Co ciekawe, folia PPF jest jedyną tego typu folią na rynku, która chroni pojazd przed uderzeniem kamienia. Ponadto, folia ochronna PPF posiada powłokę samoregenerującą, która sprawia, że pod wpływem ciepła wraca do pierwotnego wyglądu, redukując jednocześnie mniejsze zarysowania na powierzchni.

Cennik zabezpieczenie folią ochronną

Wycena indywidualna. Zapraszamy do kontaktu – 798971466

Full FRONT OD 4500 NETTO

Cały pojazd OD 15000 NETTO

Ile kosztuje folia ochronna na lakier?

Auto detailing Zielona Góra

Cały czas jesteśmy pytani: „Ile będzie kosztować aplikacja folii ochronnej na mój samochód?”

Nasza odpowiedź zwykle brzmi: „To zależy”. Zobacz, wysokiej jakości instalacja folii ochronnej na lakier może wahać się od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy złotych, w zależności od wielu różnych czynników. Chcemy mieć pewność, że nasi klienci są zadowoleni z tego, co możemy im zaoferować (w tej branży jakość według nas ma być tematem bezdyskusyjnym – w końcu to detailingu), dlatego stawiając sobie za cel najlepszą możliwą obsługę klienta, w zależności od potrzeb cena ta będzie rozbieżna.

Jeśli szukasz miejsca, w którym zabezpieczysz swój samochód folią ppf oraz powłokami ceramicznymi Autodetailing Zielona Góra to przestrzeń stworzona z pasji, gdzie zakres usług jest dobierany do potrzeb klienta. Zadzwoń i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić.

1.     Jaki jest stan Twojego pojazdu? 

Każda instalacja PPF rozpoczyna się od prac przygotowujących samochód, ponieważ lakier pojazdu musi być w nienagannym stanie przed nałożeniem trwałego zabezpieczenia. Teraz możesz powiedzieć: „Mój samochód jest prosto z salonu. Jest już w idealnym stanie.” Cóż, smutna rzeczywistość jest taka, że ​​dealerzy nie zawsze najlepiej dbają o auta. Cały czas dostajemy do naszego studia samochody, które pochodzą prosto z salonu i mają już wiele wad lakierniczych takich jak wtrącenia, zacieki lub rysy. A kiedy taki samochód pojawi się w celu uzyskania trwałej ochrony, ktokolwiek montuje ten PPF, będzie musiał poświęcić dużo czasu na przygotowanie lakieru, zanim będzie mógł nałożyć folię, czy też ceramikę. Pierwszą rzeczą, którą rozważymy jest stan Twojego pojazdu. Następnie określimy, jaki będzie koszt przygotowania pojazdu. Może to wynosić od 0 do 800 PLN lub ponad 1000 PLN w zależności od stanu pojazdu. Często w salonach samochodowych osoby odpowiedzialne za przygotowanie pojazdów nie robią tego właściwie, a do tego dochodzi transport tego samochodu z fabryki do salonu. 

2. Jakie są pakiety zabezpieczające folią ppf? 

Prawdopodobnie najważniejszym czynnikiem przy ustalaniu cen jest zakres elementów, jaki chcesz zabezpieczyć w swoim samochodzie. Jeśli jeździsz szybko na autostradach i drogach ekspresowych, to zderzak, maska czy błotniki są najbardziej narażanymi elementami, gdzie uderzenie drobnego kamienia, czy nawet większego owada zostawi po sobie trwały ślad, jakim będzie odprysk na lakierze. Czytając poprzednie zdanie, widzisz swój styl jazdy lub poprzedni samochód, który posiadał dużo odprysków? Zapytaj o pakiet FULL FRONT, bo on będzie dla Ciebie idealny. Na pozostałe elementy, zaaplikujemy wysokiej jakości powłokę ceramiczną. Chcesz aby cały samochód został pokryty folią ochronną? Spełnimy Twoje oczekiwania. W końcu jesteśmy po to by chronić wartość Twojego samochodu.

3. Poziom trudności aplikacji folii.

Kolejnym czynnikiem, który może mieć wpływ na cenę instalacji folii ochronnej na lakieru, jest to jak trudno będzie nałożyć folię na konkretny samochód. Folia PPF do lakieru jest oczywiście dwuwymiarowym kawałkiem materiału, który musi być ukształtowany lub uformowany wokół trójwymiarowego obiektu. Trzeba nim manipulować, aby obejść wszystkie krzywizny i kontury twojego samochodu. Oznacza to, że w samochodach o bardzo wyrazistych cechach konstrukcyjnych lub bardzo ostrych konturach montaż PPF jest trudniejszy, a co za tym idzie zajmuje więcej czasu. Ten czynnik może być kolejnym elementem określającym koszt pracy przy pracy z PPF.  

4. Czy potrzebujesz innych form zabezpieczenia lakieru?

Po wybraniu konkretnego pakietu PPF, który będzie chronił Twój samochód, zostaje nam podjęcie decyzji o zabezpieczeniu pozostałych elementów. Jeśli nie jest to pakiet, w którym pokryte zostało całe auto, to na pozostałe powierzchnie karoserii możemy zaaplikować powłokę ceramiczną. W przypadku szyb świetnym rozwiązaniem będzie powłoka hydrofobowa, a na felgi polecamy powłokę dedykowaną do felg – odporną na wysokie temperatury. Takie zestawienie to kompleksowa ochrona całego samochodu, a dla Ciebie to gwarancja zachowania przez długi czas olśniewającego wyglądu Twojego auta i jego ułatwiona pielęgnacja.

Dla kogo folia PPF?

Auto detailing Zielona Góra

Na pokrycie samochodu produktem, jakim jest folia ochronna PPF powinny zdecydować się szczególnie te osoby, które zainwestowały pieniądze w nowe samochody prosto z salonów i chcą o nie zadbać w taki sposób, aby nawet po kilku latach użytkowania nie straciły wiele na wartości. Ochrona samochodu PPF to też doskonałe rozwiązanie do auta w leasingu. Folia samochodowa PPF powinna też znaleźć się na powierzchni każdego samochodu zarejestrowanego jako zabytkowy, w celu ochrony wyjątkowych walorów jego oryginalnej karoserii.

Profesionalizm wykonania usługi
Auto detailing Zielona Góra

Warto zadbać, aby pojazd trafił w ręce ekspertów.
Niejednokrotnie pojazdy, w przypadku których została przeprowadzona korekta lakieru, przewyższają standardy, które widzimy w salonach. Współczesne lakiery są znacznie bardziej delikatne i podatne na działanie czynników zewnętrznych niż ich starsze odpowiedniki. Warto je zabezpieczyć i dbać o nie od samego początku, a usługę ich renowacji powierzać jedynie zaufanym firmom.

Nasze usługi

POBIERZ NASZĄ OFERTĘ Zapoznaj się z naszym cennikiem usług.

Bezpłatne konsultacje

Zadzwón i zapytaj o szczegóły usługi, cena, termin wykonania.

+48 / 798 971 466
Napisz do nas

Rezerwacja Terminu

nasza historia

WIERZYMY W NAJWYŻSZĄ JAKOŚC, KTÓRĄ DAJE CIĘŻKA I MĄDRA PRACA.

Starannie wyselekcjonowane kosmetyki samochodowe, odpowiednia technika, sprzęt, nowoczesne rozwiązania – wszystkie te składniki obecne podczas naszej pracy przekładają się na świetny efekt uzyskany w bezpieczny sposób.

Auto detailing to rozbudowany proces pielęgnacji pojazdów, mający na celu doprowadzenie auta do nienagannego stanu wizualnego, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu. Jeśli jesteś fanem swojego auta trafiłeś w idealne miejsce.

Zamów wizytę w naszym salonie

Zawada-Torfowa 2, 66-001 Zielona Góra
Share This
Szybki Kontakt